​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore ndërmjet Turqisë dhe Shqipërisë

Turqia dhe Shqipëria kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësore, që do të zhvillohet në Antalia.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:30.

Turqia: Babaçan, Jardimçi, Aziz, Sojunçu, Turan, Jukuslu, Ozjakup, Çalhanoglu, Under, Karaman, Tosun

Shqipëria: Berisha, Hysaj, Mavraj, Veseli, Lenjani, Lilaj, Xhaka, Memushaj, Roshi, Grezda, Sadiku