Në dhjetor të vitit të kaluar ajo kurorëzoi lidhjen e saj me martesë, shkruan GazetaBlic.Martesë kjo me një biznesmen nga Maqedonia, ku organizimi ishte mjaft privat, e të ftuar ishin vetëm familjarët e çiftit.Bëhet fjalë për këngëtaren nga Shkupi, Adelina Tahirin e cila ka disa ditë që ka dhënë lajmin për shtatzëninë e saj.

Madje ajo ka zbuluar dhe gjininë e foshnjës e që është djalë.Por, duket sikur shtatzënia vetëm se po e zbukuron atë!Në paraqitjen e fundit Adelina tregon dhe barkun e fryrë për ndjekësit e saj.