Foto ilustrim

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur sot në Mramor afër Liqenit të Badovcit.

Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës dhe po merret me rastin.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi ka thënë se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar katër persona.

Një lexues i portalit “arbresh.info” i ka dërguar disa foto nga vendi i ngjarjes.