Vendimi i Bleona Qeretit per t’i ngrirë “live” vezoret ne rrjetet sociale shkaktoi jo pak debat.

Aktori i Portokallisë Rezart Veleshnja, ka sjellë një version ndryshe të kasaj videoje. Ai e ka ironizuar shqiptaren me famë botërore Bleona Qereti, në një video të publikuar në instagram, duke e tallur kengëtaren për anglishten e saj.

Videoja me doza humori e aktorit eshte bërë virale në rrejtet sociale.

Ndër te tjera aktori thotë:

“Pershendetja djema, une kam diçka per t’iu treguar.

E marrim kete, e fusim ketu, gërc, gërc dhe pastaj e marrim spermën e fusim këtu dhe mund ta perdorim pas 40 vitesh qe te bejme sa me shume femije…Me pas e vendosim ne frigorifer”.

diss Bleona!😛😛😂

A post shared by @rezart.veleshnja on