Modelja e famshme ka ‘goditur’ sërish në shenjë.Modelja e famshme, Anastasia Kvitko, nuk po i ndalon asnjëherë pozat ku shfaqet joshëse në bikini, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një imazh në të cilin ka treguar edhe njëherë format trupore dhe duket shumë provokative.

Duke qenë se njihet si një konkurrente e fortë e Kim Kardashianit, Anstasia ka arritut që rreth vetes të mbledh akoma më shumë fansa.