Bleona Qereti ka vite tashmë që është shpërngulur në Amerikë, për të zhvilluar atje karrierën muzikore.

Ajo gjithmonë komentohet për linjat trupore të cilat nuk heziton t’i shfaq dhe për ndjekësit e saj.

Me rastin e festës së “Shën Valentinit” ajo ka zgjedhur një fotografi më ndryshe për t’i uruar ndjekësit e saj.

❤️ #happyvalentinesday 📸 @acp_photography @eats.channel

A post shared by Bleona (@bleona) on