Neiva Mara së fundmi ka bërë publike foto shumë të nxehtë.

Ajo shihet të ketë ndezur zjarrin për t’u ngrohur, ndërsa kishte pozuar nga mbrapa ku të pasmet e saj shiheshin shumë të mëdha e të formësuara.

Me këtë pamje Neiva ka ndezur të gjithë ndjekësit e saj të cilët me shumicë janë meshkuj që e pëlqejnë atë.

Shikoni fotografitë dhe videon:

View this post on Instagram

Hola mis amores 🥰 qué tal vuestro día?

A post shared by Neiva Mara (@neivamara) on

View this post on Instagram

Sígueme 😇🙈💋💋💋

A post shared by Neiva Mara (@neivamara) on

View this post on Instagram

Buenas noches mis amores 💋💋💋💋💋💋

A post shared by Neiva Mara (@neivamara) on