Ajo është njëra prej femrave me gjoksin më bombastik në botë

Kelly Brook ka treguar edhe njëherë format e saj seksi derisa ka pozuar me kimono dhe një fustan transparent gjatë pushimeve të saj ekzotike në Tajlandë.

Kelly e ka bërë disa herë këtë gjë ku është në pushime bashkë me të dashurin e saj Jeremy Parisi.

E duket se Kelly është shumë e lumtur derisa këtë herë vjen me disa poza afër ananasit ku ka bërë një udhëtim shopingu gjatë të premtes se kaluar.

Modelja gjoksmadhe, ka treguar format e saj bombastike ku është paraqitur me një fustan të gjatë dhe transparent me lule, kurse ajo po qëndron në Phuket, vendin më turistik aziatik në Tajlandë.