Ikona e bukurisë shqiptare, Diellza Kolgeci, në një intervistë për Gazetën Observer, ka folur rreth jetës private dhe përditshmërisë së saj. Ajo ka treguar se me kë jeton, arsyen pse ende nuk është martuar e shumë të pathëna tjera.

Ndiqeni intervistën e plotë në videon në vazhdim: