Bashkëshortja e këngëtarit, Milot Llalloshi, Erxhina feston sot ditëlindjen.

Me këtë rast nuk ka munguar as urimi i Edonës për kunatën e saj e cila thotë fjalët më të mira për të.

“Xhina zemër, ti e meriton lumturinë e botës se je engjull. Gëzuar ditëlindjen ma e bukura jonë”, janë fjalët e Edonës.

Ndryshe, Miloti dhe Erxhina janë të martuar prej vitesh ku së fundmi u bënë prindër për herë të dytë.