Emily Ratajkowski ka marrë gjithë vëmendjen në sfilatën e shtëpisë së modës Versace.

Modelja e njohur, u kujdes që ta ‘pushtonte’ pistën me linjat dhe figurën e saj perfektë, shkruan Indeksonline.

Në një fustan të zi të kombinuar me aksesor ari 27 vjeçarja ka shkëlqyer në natën e modës të mbajtur në qytetin e Milanos.

Përkrah Emily, modelet e tjera që shkëlqyen ishin po ashtu Bella Hadid dhe Kaia Geber