Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë.

Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline.

Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është shumë i lumtur”.

Enrique përmes një fotografie në Instagram, e ka konfirmuar se është bërë baba për herë të tretë.

Fëmija erdhi në jetë më 30 janar.

Në fotografi, ai mban foshnjën e posalindur.

Çifti kanë dy binjakë të quajtur Lucy dhe Nicholas.

View this post on Instagram

#chillin

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on