Ajo është duke shijuar pushimet romantike me të dashurin e saj Tommy Mallet.

Dhe Georgia Kousoulou i ka argëtuar fansat me një imazh seksi të premten, derisa ka pozuar në hotelin Antigua.

Duke ekspozuar figurën e saj sensacionale, ylli i TOWIE ka pozuar si një stuhi në ballkonin e hotelit.

26 vjeçarja ka vënë në pah të pasmet seksi dhe gjoksin shpërthyes.