Modelja e njohur Françeska Jaçe e cila në çdo paraqitje i çmend të gjithë me pamjen e saj, cilësohet si njëra nder femrat më seksi të estradës tonë.

Françeska shumë shpesh poston fotografi të ndryshme dhe që ajo pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku a jo ka të veshur një fustan të gjatë me ngjyrë të të zezë me një shkëlqim të ngjyrës jeshile.

Por se çka bie në sy është gjoksi i saj bombastik: