Liverpool, Real Madrid, Juventus dhe Manchester City janë skuadrat e para që kanë kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Tashmë kanë mbetur edhe katër lojë për t’u zhvilluar për të mësuar të gjithë çerekfinalistët e këtij kompeticioni, shkruan GazetaBlic

Të mërkurën mbrëma do të mësojmë të gjitha ekipet që kalojnë tutje në këtë garë.

Kurse shorti do të mbahet në selinë e Uefa në Nyon, Zvicër të premten, më 16 mars dhe do të fillojë në orën 12:00.