I buzqeshur dhe me plotë humor është shfaqur sot këngëtari dhe moderatori i njohur Ardit Gjebrea.

Kjo ka ndodhur pas skenës së ‘Kënga Magjike’, shkruan Gazeta Observer. Gjebrea është pari duke buzqeshur pasi që në krah të tij është shfaqur si ‘femër’, aktori shumë i dashur për publikun, Bes Kallaku.

E kur Besi është prezent nuk mund të rrijë askush pa qeshur./Gazeta Observer