Ata siç duket kanë filluar të zyrtarizojnë lidhjen e tyre.

464a9be300000578-5080745-inseparable_this_came_just_a_day_after_they_were_seen_enjoying_a-m-4_1510664526964

Kendall Jenner u pa e ulur në një sallë të basketbollit në Los Angeles.

46541a5300000578-0-image-a-27_1510653763359

Ajo ishte e ulur përballë basketbollistit të Philadelphias.

4654169e00000578-0-image-a-35_1510653813565

21 vjeçarja u pa duke e përkrahur dhe brohoritur për të dashurin e saj, Clippers Blake Griffin. Kjo ngjarje ndodhi një ditë pasi ata u panë duke shijuar një ditë të tyre së bashku në Beverly Hills.

4654178f00000578-0-image-a-33_1510653799826

Kendall kishte zgjedhur të vishte një bluzë të lirshme dhe një palë xhinse. E edhe pse e thjeshtë ajo dukej shumë e bukur.

46538ca500000578-5080745-image-a-59_1510655848829