Remzie Osmani është vënë në siklet kur u pyet të zgjedh mes dy artisteve të njohura, Elvana Gjatës dhe Dafina Zeqirit.

Remzie Osmani ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”

Këngëtarja në mesin e shumë pyetjeve, kishte për detyrë të zgjedhte edhe mes Dafina Zeqirit dhe Elvana Gjatës.

Remzia kishte fjalë të mëdha për të dy këngëtaret.