Una është njëra nga modelet më seksi serbe.

Ndonëse është aktive në rrjete sociale ajo ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me pozat provokuese që publikon.

Në llogarinë personale, Instagram numëron mbi 700 mijë ndjekës për të cilët nuk heziton të ndajë imazhe të llojllojshme, ku në fokus ka të pasmet e mëdha.

Una shquhet si modele, prezantuese dhe aktore.

Për më shumë, mos i humbisni këto fotografi ‘përvëluese’ të kësaj modele.