Këngëtarja e njohur nga Shqipëria shquhet për vokalin e saj të veçantë.

Bëhet fjalë për Ponin, e cila përveq zërit të bukur, shquhet edhe për bukurinë e saj, shkruan Gazeta Observer.

E kjo është dëshmuar në fotografin e fundit të cilën e ka postuar në llogarinë e saj Instagram.

Me këtë fotografi lë pa fjalë, dhe nuk duhet ndonjë koment për ta përshkruar atë./Gazeta Observer