Modelet janë bërë pjesë e pashmangshme e mediave rozë, e si mund të mos komentohen me këto linja trupore të tilla.

Por kjo e fundit e cila ka rënë në sy është modelja ruse Victoria Odintcova, e cila me gjoks dhe të pasme të mëdha të gjithë do të dëshironin të shihnin të tilla e madje edhe kaq perfekte.

Ajo ka 25 vjet por të mahnitë me këto linja trupore, por që padyshim që çdo vajzë do të dëshironte të kishte.

Viki nuk e ka problem zhveshjen pasi që në çdo imazh të saj, duket pothuajse tërësisht e zhveshur duke bërë fotosesione nga më të ndryshmet.

Por, me pamje të tillë si modelja ruse ia vlen të shikoni edhe pozat provokative e joshëse të saj.

E për të mos harruar, ajo nuk përton të shfaqë linjat trupore bombastike në llogarinë e saj ‘Instagram’.

Më poshtë do të gjeni edhe disa nga imazhet më të nxehta të kësaj modele perfekte ruse.