Në fshatin Llojza të komunës së Ferizajit është raportuar se një person është lënduar pasi që është goditur nga tensioni i lartë dersia ka qenë duke drejtuar pompën e betonit.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.