E bukur dhe sharamante jemi mësuar ta shohim çdoherë këngëtaren e njohur Leonora Jakupin. Por në fotografinë që ka postuar në Instastory pak më parë si duket Leonora e ka ‘tepruar’ me bukuri, shkruan Gazeta Observer.

Me fustan ngjyrë të zezë dhe rruazat në fyt, Leonora është dukur thjeshtë mahnitëse, teksa nuk ka nevojë as për ndonjë përshkrim./Gazeta Observer