Modelet janë bërë pjesë e pashmangshme e mediave rozë, e si mund të mos komentohen me këto linja perfekte

Modelja ruse Victoria Odintcova, e cila me gjoks dhe të pasme të mëdha të gjithë do të dëshironin të shihnin të tilla e madje edhe kaq perfekte.Ajo ka vetëm 23 vjet por të mahnitë me këto linja trupore, por që padyshim që çdo vajzë do të dëshironte të kishte.

Viki nuk e ka problem zhveshjen pasi që në çdo imazh të saj, duket pothuajse tërësisht e zhveshur duke bërë fotosesione nga më të ndryshmet. Por, me pamje të tillë si modelja ruse ia vlen të shikoni edhe pozat provokative e joshëse të saj.E për të mos harruar, ajo nuk përton të shfaqë linjat trupore bombastike në llogarinë e saj ‘Instagram’, ku ka edhe mijëra ndjekës. Më poshtë do të gjeni edhe disa nga imazhet më të nxehta të kësaj modele perfekte ruse.

Me format trupore, ajo ka bërë që shumë fansa të ndjekin atë dhe ta komentojnë në rrjete sociale.Odintcova punon shumë për ta mbajtur trupin e saj në formë të përkryer. Trupi i saj i mrekullueshëm  nuk është i vetmi aset që ka bukuroshja nga Rusia, ju mahnitë me paraqitjen e zjarrtë të saj