Bella Hadid di mirë si t’i trajtojë 17 milionë fansat e saj me postimet që bën, shkruan GazetaBlic.

Modelja e veshur me fustan të bardhë po duket më joshëse se kurrë.

21-vjeçarja ndërkohë shihet teksa po shijon këtë ditë të bukur, por poza e saj është ajo çfarë bie në sy, teksa shihet me këmbët hapur!

Kujtojmë se ajo dhe motra e saj, Gigi Hadid janë ndër modelet më të paguara në botë.Sa i përket jetës private ka kohë që ajo i ka dhënë fund lidhjes me këngëtarin The Weeknd, edhe pse kohëve të fundit është përfolur për një rikthim të mundshëm mes tyre.

the sun 🌞

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on