Adelina Tahiri, këngëtarja e njohur nga Shkupi, mbrëmë ka pasur festë në shtëpinë e saj. Kjo pasi që djali i saj Joni, ka festuar ditëlindjen e parë, shkruan Gazeta Observer.

E në këtë festë çdo gjë ka qenë perfektë, nga çdo detaj.

Ajo që ka rënë në sy ka qenë dukja e vet këngëtares, bukur dhe seksi njëkohësisht./Gazeta Observer