Shikoni si reagon fëmija i shqetësuar për nënën e tij.

Kjo makinë vazhdon të lëvizë, pavarësisht që nëna ishte duke e kaluar rrugën bashkë me djalin e saj të vogël, duke e goditur atë dhe djalin e saj.

Fëmija fatmirësisht nuk lëndohet por zgjohet duke e goditur dhe duke i bërtitur personit që ishte duke vozitur makinën, i cili ia lëndoi nënën që më pas u dërgua në spital, transmeton lajmi.net.

Policia raportoi se fajtori kryesor për aksident ishte vozitësi.

Kid kicks car who run him over

This furious kid would do anything to protect his mother! ❤️

Gepostet von Daily Mail Video am Donnerstag, 12. Dezember 2019