Blogerja dhe instruktorja e fitnesit, Sjana Earp ka shfaqur trupin e saj të tonifikuar në disa poza të realizuara së fundi.

Aktualisht Sjana është në lidhje me këngëtarin e bendit, ‘One Direction’, Harry Styles.

Ajo ka realizuar disa poza ku ka ekspozuar trupin e saj në bikini, i cili është për t’u admiruar. Kujtojmë se bukuroshja nga Australia, ka hiq më pak se 1.3 milion ndjekës në profilin e saj në Instagram.