Fansat dyshuan se ishte shtatzënë pasi i dolën fotografitë ku stomaku i saj shihej më i rrumbullakët, shkruan DailyMail

Por, ylli i “Love Island” – Jessica Shears ka goditur përsëri në mënyrën më të ashpër që mundej, duke postuar një snap dhe duke u treguar fansave të saj se ajo “veç ka nisur të bëhet një “k**vë e pangopur”.

Duke e shpërndarë imazhin ku ajo shihet krejt nudo.

Më vjen keq që s’jam shtatzënë, njerëz, veç një k**vë e pangopur