Pol Pogbanë e kanë kapur ethet e Kupës së Botës. Mesfushori i Junajtid dhe i kombëtares së Francës ka pozuar me Viktoria Lopireva, ambasadore e eventit që do të zhvillohet gjatë verës në Rusi.

Bukuroshja ruse është takuar me yllin francez, teksa “djajtë e kuq” mundën 2-1 Spartakun e Moskës në grupet e Championsit. Të dy kanë shpërndarë këtë foto, teksa 34-vjeçarja nuk ka ngurruar që ta falënderojë.

“Shumë e lumtur që takoj Pol Pogbanë, një njeri i dashur dhe lojtar i madh”, ndërkohë që më tej ajo e shoqëron edhe me hashtagun për zero diskriminim në Kupën e Botës.