Tashmë pozimi nudo i është bërë shprehi. Bëhet fjalë për këngëtaren Bleona Qereti, e cila nuk e ka ndërmend të ndalet duke pozuar nudo, edhe pse shpesh herë është kritikuar.

Fotosesionet që ajo i realizon kryesisht janë të tilla dhe shihet se këngëtarja e njohur i bën me plot dashuri.

Bleona, këto imazhe i publikon shpesh nëpër rrjete sociale madje nëse nuk realizon foto të reja i ri-publikon ato të vjetrat duke e dëshmuar një herë e mirë që të dalë ‘nudo’ është diçka që ajo e ka shumë në qejf. Së fundmi Bleona e ka publikuar një foto ku shihet e zheshur duke e mbuluar me dorë pjesën e poshtme intime.