Xhemi Shehu ka treguar dukjen e saj pa makijazh.

Prezantuesja e njohur shqiptare, Xhemi Shehu ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet pa pikë grimi.

Vetëm ‘ujë e sapun’, prezantuesja Shehu befasoi të gjithë, pamja e së cilës është në top-formë dhe mëse e freskët.

Theksojmë se, tash e disa vite Xhemi e ushtron profesionin e moderimit, dhe kjo ka bërë që të jetë shumë e dashur për publikun.