Ajo u bë e njohur nga emisioni “Xing me Ermalin”, shkruan GazetaBlic.

Është kjo Rashel Kolaneci e cila gjithmonë përflitet për linjat e saj trupore e që ajo nuk heziton t’i shfaqë ato dhe për ndjekësit e saj.

Asetet bombastike të modeles nga Tirana gjithmonë janë krye lajm në mediet rozë.

Së fundmi, ajo ka treguar armën e saj më të fortë e që është fundshpina bombastike.

Ndryshe ajo ka kohë që është larguar nga emisioni i Ermalit pasi ajo tha në një intervistë se nuk ishte e kënaqur me stafin si dhe pagën aty.