Emri i saj është bërë ndër më të përfolurit në mediet vendore dhe ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për yllin shqiptar, Rita Ora. Këngëtarja e njohur përveç karrierës së saj njihet edhe për linjat e saj seksi të cilat shumë shpesh i ekspozon. Me sensualitetin e saj, Rita ishte bërë edhe imazh i markës më të njohur për të brendshme Tezenis.

Këngëtarja 27-vjeçare së fundmi si kurrë më parë ka realizuar një vallëzim ku shihet me skena tejet të nxehta e me veshje provokuese.

Duke vënë në pah linjat e saj seksi, Rita kështu ka ‘çmendur’ të gjithë fansat e saj.