Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka nisur serinë e performancave të saj.

Bukuroshja shqiptare ka performuar në Manchester Arena para publikut britanik.

Rita u shfaq në taka të larta dhe në veshje të bardhë duek treguar linjat trupore.

Me flokë të kapura, ajo ka shkëlqyer, vetëm një natë pas ceremonisë së MTV European Music Awards.

Rita shkëlqeu në MTV Ema duke mahnitur jo vetëm me dukjen e saj e performancën, por edhe me paraqitjen.

Rita Ora ndryshe publikoi tri këngë në një periudhë të shkurtër kohore, të tria që u pritën mirë nga publiku.

Këngëtarja është e vetme që ka arritur të jetë në Top 30 me tri këngë.

From the sofa, to the car, to the @mtvema red carpet ❣

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on