Këngëtarja Shkenda Dubova ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Jo të pakta janë rastet kru Shkenda vendos të publikojë edhe ndonjë fotografi provokes

Një të tillë, ajo e ka publikuar së fundmi në InstaStory, ku shfaqet mjaft atraktive e veshur në bikini, teksa vë në pah të pasmet e saj.

Ajo ndodhet në Annemasse të Francës, ku është duke kaluar disa ditë të mira pushimi atje.

Lexo edhe:  Përfundon finalja e “Your Face Sounds Familiar”, Valon Shehu shpallet fituesi

Dubova shquhet për linjat atraktive, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në asnjë prej paraqitjeve të saj.