Foto ilustrim
Në fshatin Gllarevë të Klinës, u arrestua një person i dyshuar, pasi që e kishte sulmuar fizikisht një zyrtar të KEDS-it.

Nga policia njoftojnë se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.