Pajisja premium, e bërë vetëm për një numër të caktuar njerëzish (të cilët mund ta përballojnë atë) dhe përfaqëson një pjesë të cilësisë së lartë të teknologjisë.

I bërë nga metali dhe lëkura duket joshës në shikim të parë, dhe kur flasim për mundësitë, ajo me siguri ndjek trendët.

Ai nuk dallon shumë nga konkurrenca – AMOLED ekran prej 5.5 inç, 4GB RAM, 64GB memorie, kamera 20MP, bateri 3250mAh.

Hapet përmes gjurmëve të gishtave dhe vjen me një sistem operativ Android, versioni më i fundit i 8.0 Oreo.

E vetmja, dhe ndoshta defekti më i rëndësishëm i këtij telefoni wshtw sepse kushton 2,500 dollarë.