Ndeshja miqësore e Përfaqësuese së Kosovës në Futboll ndaj Danimarkës ka përfunduar me rezultat të barabartë.

E një rezultat i tillë ka lumtura pothuajse të gjithë ndërsa performanca e djemve të Kosovës u vlerësua lart, shkruan Indeksonline.

Në mesin e mijëra tifozëve ishin edhe disa prej emrave më të njohur të artit.

Edhe aktori i njohur, Vedat Bajrami së bashku me shumë kolegë aktor ishte në stadium në përkrahje të Përfaqësueses.

“Dashuri e parë dhe e fundit je Kosova” ka shkruar Vedati në fotografinë e publikuar në rrjetet sociale