Foto ilustrim
Një person derisa ishte duke drejtuar veturën ka goditur një këmbësore.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Krushë e Vogël, të Prizrenit ku viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.