Taulant Xhaka, ka postuar një video në Instagram, ku shihet se shijon një mëngjes tradicional. Ai shihet teksa konsumon petulla, me djathë apo edhe vezë. Siç e shkruan edhe vetë, mëngjesi i është përgatitur nga e dashura, Arbnora.

“Petla nga gruaja ime” – shkruan Xhaka. Çifti ka disa kohë në lidhje, dhe duket se dashuria mes tyre po shkon shumë mirë.