Xheni e Big Brother 9 nuk përmbahet më.

Ajo është dalluar gjithmonë për thjeshtësinë e saj dhe i ka kursyer postimet provokuese në rrjetet sociale. Por tashmë ka ndëruar mendje. Ajo është shfaqur mjaft provokuese dhe me gjoksin e ekspozuar.

Xheni është parë të pozojë këtë herë ndryshe nga sa ishim mësuar të shihnim prej saj. Pas setit të fototve me fustan nusëre ish banorja ka plane të na surprizojë sërish.

Në foton e saj më të fundit teksa mban në dorë nëj trëndafil ajo krijon idenë se më poshtë është krejtësisht e zbuluar.