Zanfina Ismaili ka uruar motrën për ditëlindje.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zanfina Ismaili ka uruar motrën e madhe, Emën për ditëlindje

“Urime ditëlindjen gjysma ime, motra e madhe, jeta, inspirimi, drejtuesja ime, bota”, ka shkruar Ismaili.

Motrat Ismaili, (Ema, Adelina dhe Zanfina) janë mjaft të përfolura në showbizzin shqiptar, e Ema është bërë e njohur në saje të këtyre artisteve.

Urojmë që të bëhet 100 vjeçe.