Pas montazhit të një bisede në whats app me Ramës dhe ministrave, “Çmendina Dublim” sjell një tjetër video gazmore, këtë herë nga kampi opozitar.

Në të inskenohet një bisedë mes Bashës, drejtuesve të PD-së dhe ish- kryeministrit Sali Berisha, ku flitet për aksionin opozitar dhe protestat.

Për më tepër shikoni videon:

Chati Sekret 3 – Opozita

Gepostet von Çmendina am Donnerstag, 7. November 2019