Aktore, biznesmene, modele, Kim Kardashian është padyshim personazhi më i përfolur mediatik dhe ndër më të pasurat në Hollywood. Pamja e saj komentohet jashtëzakonisht shumë e sidomos format bombastike. Por e dinit se sozinë e saj, Kim e ka në Shqipëri? Po, po!

Që kur u kthye në bjonde, Fjolla Morina është krahasuar shpesh me yllin e “Keeping up with Kardashians”, por fotot e fundit e kanë vërtetuar.

Këgëtarja shqiptare ka publikuar disa foto dhe video ku shfaqet shumë seksi, por mund të ngatërrohet kollaj me Kimin me këtë pamje.